دانشجویان موسسه آموزش عالی فارابی

موسسه آموزش عالی فارابی امسال،‌ شاهد پذیرفته شدن برخی از دانش آموختگان این موسسه در مقطع دکتری در دانشگاه های داخلی و خارجی بود،‌ بر اساس اطلاعات بدست آمده آقای کیارش جهانپور از مدیریت فناوری اطلاعات 1387 و آقای محمد مهدی اشرفیان رهقی از مدیریت اجرایی 1387 در خارج از ایران و سرکار خانم یاس صابر شیخ از مدیریت اجرایی 1387 در دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران رشته دکتری مدیریت رسانه و سرکار خانم ساناز نیک قدم حجتی از مدیریت فناوری اطلاعات 1388 در دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران رشته دکتری مدیریت فناوری اطلاعات پذیرفته شدند. از طرف دانشجویان فارابی 87-88 خدمت این دوستان تبریک عرض نموده و آرزومند موفقیتشان در این مقطع تحصیلی هستیم. 

اصلاحیه خبر: 

مطلع شدیم جناب آقای محمدرضا یاورزاده نیز در رشته مدیریت آینده پژوهی پژوهشگاه علوم انسانی جهاد دانشگاه تهران در مقطع دکتری پذیرفته شدند، ایشان نیز از دانشجویان مدیریت ورودی 1388 فارابی بودند، همچنین سرکار خانم نازنین تیموری از دانشجویان ورودی 1387 مدیریت اجرایی نیز در مقطع دکتری دانشگاه خوارزمی تربیت معلم در رشته مدیریت منابع انسانی پذیرفته شده اند. برای این عزیزان نیز  آرزوی بهروزی داریم. 

پ.ن: درصورتی که دانشجوی دیگری نیز جزو پذیرفته شدگان است و به علت بی اطلاعی در این پست آورده نشده است لطفا اعلام بفرمایید. 

نوشته شده در ۱۳٩۱/٧/٢٧ساعت ٩:٥٤ ‎ق.ظ توسط میلاد درویش نظرات () |

اکنون زمانیست که درست یکسال از درگذشت، مرد اول کمپانی اپل، بنیانگذار و توسعه دهنده این کمپانی استیو جابز می گذرد، ۵ اکتبر سال ۲۰۱۱ در ۱۴ مهر ماه سال ۱۳۹۰ ما نیز با این پست ” خداحافظ اسطوره” با مرد دوست داشتنی دنیای تکنولوژی به خصوص تکنولوژی تلفن های همراه هوشمند، وداع کردیم.

کمپانی اپل جهت بزرگداشت سالگرد درگذشت استیو جابز، ویدیویی در صفحه اول سایت اپل، قرار داده است که گزیده ای از سخنرانی های او در مجامع مختلف است. این ویدیو که ۱٫۴۵ دقیقه است، نامه کوتاهی است از مدیر عامل کنونی کمپانی اپل Tim Cook در راستای مرور خاطرات استیو جابز است که از اینجا می توانید آنرا مشاهده کنید.

ادای احترام کمپانی اپل به استیوجابز در سالگرد مرگ او

اولین سالگرد استیو جابز، بنیان گذار کمپانی اپل

او در این ویدیو می گوید:

امروز یکسال از درگذشت استیو جابز می گذرد، امیدوارم افراد زیادی تحت تاثیر تغییراتی که او در راستای داشتن دنیای بهتر بودجود آورد باشند، یکی از بزرگترین هدایایی که استیو جابز به جهان داده است، اپل است، کمپانی که نشات گرفته از خلاقیت ها و توانایی هایی بوده است، که حالا مسئولیت ما را در نگهداری از آن بسیار بالا برده است، ما همه تلاشمان را در راستای تولید محصولات فوق العاده با عشق و علاقه به مشتریانمان انجام خواهیم داد، این ادای احترامی خواهد بود به خاطرات استیو و تمام چیزهایی که او برایشان ایستاد..

منبع: GsmArena

ترجمه و ویراستاری پارسی: بازارمازار 

نوشته شده در ۱۳٩۱/٧/۱٦ساعت ٥:٢٤ ‎ب.ظ توسط میلاد درویش نظرات () |


Design By : Night Skin