دانشجویان موسسه آموزش عالی فارابی

  1. شرکت در کلاس ها در سیستم ثبت می شود -- در بخش شرکت کنندگان این موضوع را می توانید ببینید -- بخشی از ارزیابی نهایی حضور در درس ها و به روز بودن است .
  2.  شرکت در مباحثات حتی الامکان موضوع جدید در گفتمان ها باز نکنید پیرو موضوع مورد بحث  تحقیق کنید و نظر بدهید و صحبت کنید .
  3. موضوع گفتمان ها را چه کسی مشخص می کند؟‌ معمولاً موضوعات مورد بحث توسط استاد مشخص شده و توسط درسیار در درس قرار می گیرد .
  4. فعالیتی تحت عنوان جمع بندی از مباحث مطرح شده در گفتمان وجود دارد که دانشجویان باید آمادگی خود را برای تهییه این فعالیت به درسیار ایمیل کنند چرا که این بخش محدود است و در هر گفتمان تنها ٢ دانشجو می توانند خلاصه و جمع بندی ارائه دهند.
  5. اگر در رابطه به موضوع گفتمان منبع مرتبطی مطالعه کردید یا منبعی برای ارائه دارید به شرط رعایت کپی رایت برای درسیار ایمیل کنید تا در فصل مربوطه به نام شما بارگزاری شود ...
  6. یک سری فعالیت ها توسط استاد مشخص میشود برای مثال درس آمار یا زبان یا روش تحقیق استاد سوال ها و تکالیفی را با مهلت معین برای درسیار ایمیل می کند و درسیار در درس بارگزاری می کند  .
  7. ترجمه متون لاتین با ید به همراه ارائه منبع اصلی باشد
  8. کمیته ای تحت عنوان کمیته آموزش در دانشگاه فعال است و ایمیل و مشخصه خاصی دارد که در صورت بروز مشکلاتی از قبیل کپی برداری از اینترنت به شدت برخورد می کند  " شایان ذکر است در ترم دوم این مشکل برای عده ای بوجود آمد و باعث حذف در س و یا حذف ترم شد .

مسائلی که عرض کردم خدمتتون شمای کلی بود و ممکن است استادی  مواردی را کم یا زیاد کند همچنین در جریان باشید تمام فعالیت ها به صورت محسوس و نامحسوس توسط مدیر اجرایی کنترل میشود "‌ مدیر اجرایی یک فرد خاص نیست و توسط چند نفر این فعالیت انجام میشود .

نوشته شده در ۱۳۸۸/۸/٥ساعت ٢:٥٠ ‎ب.ظ توسط میلاد درویش نظرات () |


Design By : Night Skin