دانشجویان موسسه آموزش عالی فارابی

معمولاً در چنین جلساتی ، سوال های بیشماری در ذهن تمامی دانشجویان است و مسائل  جانبی زیادی شاید برای مطرح شدن وجود داشته باشد ولی وقت محدود است و باید راهکاری اندیشید

1. جلسات حضوری در موسسه یک منشی جلسه دارد (از بین دانشجویان) که اسامی افردای که می خواهند به صورت عمومی صحبت کنند را به ترتیب یاد داشت می کند ، بنابر این اگر قصد صحبت و اظهار نظر داشتید با هماهنگی عمل کنید .

2. مدیر موسسه و چند تن از درسیاران دوره های قبلی که تجربه اندکی دارند حضور خواهند داشت که می شود برخی مسائل از آنها پرسیده شود .

3. این جلسه حضوری فضای مناسبی است که به صورت غیر مجازی ارتباطتان با دیگر دانشجویان هم ورودیتان بیشتر شود و بستر برای انجام فعالیتهای گروهی در طول ترم ایجاد شود .

( پس در طول این هفته سعی کنید به صورت مجازی کمی بیشتر همکلا سیهای خود را بشناسید ، چرا که با یافتن هم گروهی خوب در فعالیت ها نگرانیها و مشکلاتتان در انجام کارها کمتر خواهد شد.)

4.از پرداختن به حاشیه که موجب دلسردی و دور شدن از مسائل اصلیتان شود پرهیز کنید . و این فقط به این دلیل است که بحث حاشیه ای در انتها نتیجه مشخص و جواب واضحی هم به ارمغان نمی آورد .

به مسائلی که گفته شد دقت کنید  چرا که تا به خودتان بیایید جلسه تمام شده و بسیاری از سوالاتتان ......؟!

نوشته شده در ۱۳۸۸/۸/٩ساعت ٥:۳۳ ‎ب.ظ توسط میلاد درویش نظرات () |


Design By : Night Skin