دانشجویان موسسه آموزش عالی فارابی

ضمن سلام

و عرض تبریک خدمت دانشجویانی که در کنکور ارشد مجاز به انتخاب رشته شدند

موسسه آموزش عالی فارابی واقع در مهر شهر کرج فعالیت خود را از سال ها پیش با انجام تحقیقات روی سیستم آموزش الکترونیک آغاز نموده است و در نیمسال اول  تحصیلی 87 اقدام به پذیرش دانشجو  زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری در دو رشته مدیریت اجرایی و مدیرت فناوری اطلاعات نمود. از بنیان گزاران این موسسه که نظارت مستقیم و حضوری مستمر در این دانشگاه را دارند می توان از جناب دکتر علیرضا ربیع نام برد .

دیگر اساتید به اختصار دکتر فاروق امین مظفری استاد دانشگاه تبریز - دکتر فراستخواه - دکتر علوی عضو هیئت علمی دانشگاه مدیریت قفقاز ، دکتر بهزاد توحیدی - دکتر کامبیز آگاهیان و ...

می توان نام برد .

نظر به اینکه تمامی دانشجویان در مقطع کارشناسی با شیوه سنتی تحصیل کرده بودند در مراحل اولیه کار دشوار بود و هماهنگ شدن با شرایط کمی به طول انجامید ولی با درایت اساتید محترم و همکاری دانشجویان و ایجاد روش های جدید از جمله انتخاب درسیار برای هر درس و ایجاد سامانه دانشجویی روند آموزشی شکل بهتری گرفت و اکنون دانشجویان با آرامش خاطر بیشتر در حال تکمیل پروژه ها و تکالیف و تمارین درسها برای ارزیابی پایان نیمسال دوم میباشند .

ضمناً دانشجویان ورودی جدید از این مزیت برخوردارند که میتوانند از طریق ایمیل یا تلفن برای آشنایی بیشتر با دانشجویان قبلی تماس حاصل کنند .

جلسات گفتمان اینترنتی با هماهنگی و اطلاع رسانی با نرم افزار های اسکایپ و این اسپیک و سایت های کلاس مجازی بر گزار می شود .

الزامات :

دانشجویان باید سطح زبان انگلیسی مناسبی داشته باشند ( شایان ذکر است ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در هر دانشگاهی بدون آشنایی نسبی با زبان انگلیسی امکان پذیر نخواهد بود) در صورت امکان حتماً اینترنت پر سرعت در محل کار یا منزل داشته باشند .همچنین با جستجو در اینترنت و تحقیق از شیوه تحصیل به صورت آموزش مجازی آگاهی بیشتری پیدا کنند.

برای اطلاع بیشتر در بخش لینک ها می توانید به وب سایت برخی از دانشجویان سر بزنید ، همانطور که مشاهده می کنید این وبلاگ با همکاری چند تن از دانشجویان راه اندازی شده است می توانید مشکلات و سوال های خود را در بخش نظرات هم مطرح نمایید.

 

 

نوشته شده در ۱۳۸۸/۳/۳ساعت ٩:۳٦ ‎ق.ظ توسط میلاد درویش نظرات () |


Design By : Night Skin