دانشجویان موسسه آموزش عالی فارابی

مطلب زیر به مدیریت وبلاگ ارسال شده است و توسط یکی از داوطلبین که به نتیجه عدم پذیرش معترض بودند تهیه شده است ‌ :‌

با سلام
 
طی روزهای اخیر با خبر شدیم ظرفیت دانشگاه فارابی بنا به دلایلی به صفر تنزل کرده و اصلاً پذیرش دانشجو نداشته است.در این مدت تعداد زیادی از دوستان با ما مکاتبه کرده و علت را جویا شدند.با تماسهای مکرری که با سازمان سنجش و دفتر گسترش انجام دادیم ظاهرا مشکل مربوط به ارائه مجوزهای خاصی بوده است که مسئولین دانشگاه فارابی نیز از وجود چنین مشکلی اظهار بی اطلاعی می کنند.
تعدادی از دانشجویانی که در مصاحبه دانشگاه شرکت کرده و امتیاز قبولی را کسب کرده اند در صدد پیگیری و نامه نگاری با سازمان سنجش هستند.لذا در جهت کمک به این عزیزان فرمت نامه ای که دوستان به سازمان سنجش و دفتر گسترش زده اند در این پست قرار داده میشود.لطفا جهت پیگیری سریع و کسب جواب قانع کننده نامه های خود را به شماره فکس 02188922234دکتر توکلی معاونت سازمان سنجش  و یا به فکس دفتر گسترش  ٠٢١٨٨۵٧۵۶٣٩به نام دکتربرزوئی مدیر کل دفتر گسترش ارسال نمایند.
 

 

 
 

                                                                                                جناب آقای دکترتوکلی

معاونت محترم سازمان سنجش و آموزش کشور

باسلام

 اینجانب ......داوطلب شرکت در آزمون کارشناسی ارشد به شماره داوطلبی .... و شماره شناسنامه ... متولد ...  در آزمون کارشناسی ارشد شرکت و با رتبه .....مجاز شدم.بعد از انتخاب رشته و شرکت در مصاحبه دانشگاه فارابی و در مورخ 5/6/88  با اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد از سایت سازمان سنجش مردود اعلام شدم و  متوجه شدم که ظرفیت این دانشگاه(فارابی) به صفر تنزل پیدا کرده است . چنین اقدامی از سوی سازمان سنجش یا دفتر گسترش چه توجیهی می تواند داشته باشد؟آیا این موضوع نباید قبل از انتخاب رشته عنوان می شد؟ . تکلیف دانشجویانی که بر اساس دفترچه سازمان سنجش اقدام به انتخاب این رشته نموده اند چیست؟

خواهشمند است دستور فرمایید امکان رسیدگی به این مسئله فراهم گردد .

پیشاپیش از حسن توجه شما قدردانی می کنم.

                                                                                                 با احترام –....

آدرس :.....شماره تماس :.....1 شماره فکس: ......

نوشته شده در ۱۳۸۸/٦/۸ساعت ٩:٤۱ ‎ق.ظ توسط میلاد درویش نظرات () |


Design By : Night Skin