دانشجویان موسسه آموزش عالی فارابی

""ایمیل ارسال شده از آدرس

bettertrader2@gmail.com

یکی از دانشجویانی که این دانشگاه را در اولویت انتخاب قرار داده است به مدیر فرستاده شده است و جهت مشاهده و پیگیری یکسان دیگر عزیزان در این پست قرار گرفت .""

همانگونه که در این چند روز اخیر از اخبار سازمان سنجش مطلع شده اید ،متاسفانه بنا به دلایلی که مشخص نیست ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی فارابی , و چند دانشگاه دیگربه صفر تنزل کرده و علیرغم پذیرفته شدن عده ای از دوستان در مصاحبه دانشگاه ، فردی به عنوان قبولی معرفی نشده است. لازم به ذکر است که نام بنده و عده زیادی از دانشجویانی که با رتبه های سه رقمی این دانشگاه را به عنوان اولویت خود معرفی کرده اند در لیست اعلام شده در سایت دانشگاه فارابی به چشم می خورد:

http://www.iui.ir/mba/

متاسفانه با مکاتباتی که با دانشگاه،سازمان سنجش و دفتر گسترش انجام داده ایم تا به الان هیچ پاسخی دریافت نکردیم .ظاهرا مشکل بوجود آمده چیزی فراتر از بحث مجوز و تمدید پذیرش می باشد. لهذا با توجه به اینکه من و شما به لحاظ رتبه قابل قبولی که داشته ایم حق خود می دانیم که در ظرفیت این دانشگاه مورد پذیرش قرار بگیریم و این مشکل قابل توجیه نبوده و می بایست قبل از انتخاب رشته عنوان میشده است ، از همگی شما خواهشمندم نامه ای به سازمان سنجش و دفتر گسترش فرستاده و به شماره هایی که در ذیل قرار دادم فکس نمایید.بنده لحظه به لحظه پیگیر این مسئله خواهم بود و در صورتیکه خبر جدیدی دریافت کنم به آگاهی خواهم رساند . در صورتیکه تا دوشنبه  مورخ 16/6/88خبری مبنی بر مشخص شدن وضعیت افراد مصاحبه شده دریافت نکردیم طی یک ایمیل که برای همه دوستان خواهم فرستاد و در روزی مشخص همگی به سازمان سنجش مراجعه کرده و حضورا پیگیری خواهیم کرد.

لطفا به محض دریافت این ایمیل ، دو نامه مزبور را تهیه و فکس نمایید...(متن نامه را به دلخواه خود با مضمون ذیل تغییر دهید)

 

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                            تاریخ : /6/88

                                                                                               

جناب آقای دکتر برزوئی

مدیر کل دفتر گسترش سازمان سنجش و آموزش کشور

موضوع: عدم قبولی دانشجویان شرکت کننده در مصاحبه دانشگاه فارابی و تنزل ظرفیت این دانشگاه به صفر 
باسلام

اینجانب ...... داوطلب شرکت در آزمون کارشناسی ارشد به شماره داوطلبی ..... و شماره شناسنامه ...  در آزمون کارشناسی ارشد سال1388 شرکت و در مرحله اول مجاز به انتخاب رشته شدم.بعد از انتخاب رشته و شرکت در مصاحبه دانشگاه فارابی در مورخ 5/6/88 مصادف با اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد از سایت سازمان سنجش مردود اعلام شده و  متوجه شدم که ظرفیت این دانشگاه(فارابی) به صفر تنزل پیدا کرده است . آیا این موضوع نباید قبل از انتخاب رشته عنوان می شد؟. تکلیف ما دانشجویانی که بر اساس دفترچه سازمان سنجش اقدام به انتخاب این رشته نموده ایم چیست؟ لذا خواهشمند است با درنظر گرفتن زمان و هزینه صرف شده جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و مصاحبه و انتخاب دانشگاه ها و موسساتی که ظرفیت انها صفر شده است مساعدت های لازم جهت تسریع و حل مشکلات و معضلات موجود و میسر شدن امکان انتخاب در تکمیل ظرفیت  برای داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد مجاز به انتخاب رشته را معمول و مبذول فرمائید واطلاع رسانی از روند و تصمیمات اخذ شده را مشهود و مکتوب نمائید.

پیشاپیش از حسن توجه شما قدردانی می کنم.

 

                                                   با احترام – نام نام خانوادگی و امضا

 

 

 این نامه را به شماره فکس 02188575639 ارسال و جهت پیگیری با شماره 02182233960 تماس حاصل فرمایید
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                                تاریخ : /6/88

                                                                                               

جناب آقای دکتر توکلی

معاونت محترم سازمان سنجش و آموزش کشور

موضوع: عدم قبولی دانشجویان شرکت کننده در مصاحبه دانشگاه فارابی و تنزل ظرفیت این دانشگاه به صفر 
باسلام

اینجانب ...... داوطلب شرکت در آزمون کارشناسی ارشد به شماره داوطلبی ..... و شماره شناسنامه ...  در آزمون کارشناسی ارشد سال1388 شرکت و در مرحله اول مجاز به انتخاب رشته شدم.بعد از انتخاب رشته و شرکت در مصاحبه دانشگاه فارابی در مورخ 5/6/88 مصادف با اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد از سایت سازمان سنجش مردود اعلام شده و  متوجه شدم که ظرفیت این دانشگاه(فارابی) به صفر تنزل پیدا کرده است . آیا این موضوع نباید قبل از انتخاب رشته عنوان می شد؟. تکلیف ما دانشجویانی که بر اساس دفترچه سازمان سنجش اقدام به انتخاب این رشته نموده ایم چیست؟ لذا خواهشمند است با درنظر گرفتن زمان و هزینه صرف شده جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و مصاحبه و انتخاب دانشگاه ها و موسساتی که ظرفیت انها صفر شده است با خواهشمند است  مساعدت های لازم جهت تسریع و حل مشکلات و معضلات موجود و میسر شدن امکان انتخاب در تکمیل ظرفیت  برای داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد مجاز به انتخاب رشته را معمول و مبذول فرمائید واطلاع رسانی از روند و تصمیمات اخذ شده را مشهود و مکتوب نمائید.

پیشاپیش از حسن توجه شما قدردانی می کنم.

 

                                               با احترام – نام نام خانوادگی و امضا

 

 

 این نامه را به شماره فکس 02188922234 ارسال و جهت پیگیری با شماره های سازمان سنجش تماس حاصل فرمایید
نوشته شده در ۱۳۸۸/٦/۱٤ساعت ٥:٤٧ ‎ق.ظ توسط میلاد درویش نظرات () |


Design By : Night Skin