اخبار ضد و نقیض در مورد زنده ماندن استیو جابز تا ۶ هفته دیگر

منبع خبر:ITTAK

به گزارش آی تی تک به نقل از ایندیاتایمز، این خبر ممکن است در حد شایعه باقی بماند اما منابع آگاه اعلام کرده‌اند که با شدت گرفتن سرطان پانکراس در “استیو جابز “، ممکن است او تا ۶ هفته دیگر عمر خود را از دست بدهد.
شرکت اپل هنوز هیچ بیانیه‌ رسمی را در مقابل این خبر منتشر نکرده و این ادعا که نخستین بار توسط مرکز خبری National Enquirer منتشر شده را تایید یا تکذیب نکرده است.
این پایگاه خبری در گزارشی تصاویر جدید از جابز را به نمایش گذاشته و توضیح داده است که او با همه محبوبیتی که به واسطه خلق iPod، آیفون و iPad کسب کرد، هم‌اکنون با بیماری خود دست و پنجه نرم‌ می‌کند و از نظر جسمانی بسیار ضعیف شده است.
به گفته این مرکز خبری، استیو جابز پیش از ابتلا به این بیماری ۱۷۵ پوند(حدود ۷۸ کیلوگرم) وزن داشت که هم‌اکنون وزن او به ۱۳۰ پوند رسیده است و به خاطر عوارض ناشی از شیمی‌درمانی قوی موهای او ریخته و سفید شده است.
تصاویر منتشر شده در این سایت خبری که در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۱۱ گرفته شده‌اند، جابز را در حال صرف صبحانه نشان می‌دهند که البته “لائورن پاول ” همسر او در کنارش در “مرکز سرطان‌شناسی استانفورد ” ایستاده است.
دکتر “ساموئل جاکوبسان ” از پزشکان سرشناس آمریکایی در مورد سلامت وی می‌گوید: «با قضاوت در مورد این تصاویر می‌توان به این نتیجه رسید که جابز به پایان عمر خود نزدیک هست و به نظر من تنها ۶ هفته از عمر او باقی مانده است».

/ 0 نظر / 13 بازدید