دعوت دوستانتان به گوگل پلاس کمی ساده تر می شود

دعوت دوستانتان به گوگل پلاس کمی ساده تر می شود، با تشکر فراوان از تغییر ماهرانه‌ای که گوگل پلاس برای دسترسی کاربران خود آنرا ایجاد کرده است.

این به روز رسانی به شما توانایی به اشتراک گزاری یک لیک ساده ی دعوتنامه ی گوگل پلاس را می دهد،‌ با به اشتراک گزاری این لینک، که لینک انحصاری خودتان است می توانید تا ۱۵۰ نفر از دوستانتان را به جمع کاربران گوگل پلاس اضافه کنید. ضمن اینکه فراموش نکنید غول جستجو (گوگل) همچنان گزینه ی دعوت از طریق ایمیل را فعال نگه خواهد داشت.

مهندس Balaji Srinivasan از انتشار این به روز رسانی، در هفته ی جاری خبر داده است. وی همچنین در پستی در پروفایل گوگل پلاس خود این گونه بیان داشته است که: تا زمانی که ما هنوز در نسخه ی موقت ( Trial) گوگل پلاس به سر می بریم، این محدودیت دعوتنامه ی ۱۵۰ نفری برای هر کابر وجود دارد و این محدودیت ها در نسخه ی نهایی گوگل پلاس برداشته خواهد شد.

تا زمانی که گوگل هنوز تصمیمی مبنی بر عمومی نمودن گوگل پلاس در نظر نگرفته است، این حرکت باید روشی دیگر در رشد و تقویت این شبکه ی اجتماعی باشد که در شروع هفته ی پنجم از معرفی خود، حدود ۲۵ میلیون کاربر را جذب نموده است. مطالعات همچنین خبر از پیش بینی پیشی گرفتن کاربران گوگل پلاس از Twitterو Linkdeh در سال آینده می دهند.

بد نیست به کمک این به روز رسانی جدید گوگل پلاس دوستانی که تمایل به عضویت در این شبکه ی اجتماعی دارند را وارد چرخه ی گوگل پلاس کنیم، تا بررسی ها و پیش بینی ها در راستای آینده ی این شبکه اجتماعی شکل درستی به خود بگیرد. نظر شما چیست؟ آیا شما به عضویت گوگل پلاس در آمده اید یا همچنان مقاومت می کنید و هیچ شبکه ی اجتماعی به جز فیسبوک را نمی پذیرید؟! آینده را چگونه می بینید؟!

منبع

/ 1 نظر / 41 بازدید
سمانه

سلام بچه ها مطلب من ممکنه به ای نوشته بی ربط باشه ولی من خودم ارشد غیر انتفاعی فناوری اطلاعات میخونم. چون با شما همدردم بهتون راهنمایی میکنم سر کلاسهای درس مدیریت منابع اطلاعاتی و سیستمهای پشتیبان تصمیم گیری دکتر بابک سهرابی دانشیار گروه مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه تهران بروید تازه میفهمید مدیریت فناوری اطلاعات چیست. ما پول میدیم ولی این اساتید را دعوت نمیکنند. بروید سر کلاسش بعد به حرف من میرسید. موفق باشید