پذیرفته شدگان مقطع دکتری از موسسه آموزش عالی فارابی

موسسه آموزش عالی فارابی امسال،‌ شاهد پذیرفته شدن برخی از دانش آموختگان این موسسه در مقطع دکتری در دانشگاه های داخلی و خارجی بود،‌ بر اساس اطلاعات بدست آمده آقای کیارش جهانپور از مدیریت فناوری اطلاعات 1387 و آقای محمد مهدی اشرفیان رهقی از مدیریت اجرایی 1387 در خارج از ایران و سرکار خانم یاس صابر شیخ از مدیریت اجرایی 1387 در دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران رشته دکتری مدیریت رسانه و سرکار خانم ساناز نیک قدم حجتی از مدیریت فناوری اطلاعات 1388 در دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران رشته دکتری مدیریت فناوری اطلاعات پذیرفته شدند. از طرف دانشجویان فارابی 87-88 خدمت این دوستان تبریک عرض نموده و آرزومند موفقیتشان در این مقطع تحصیلی هستیم. 

اصلاحیه خبر: 

مطلع شدیم جناب آقای محمدرضا یاورزاده نیز در رشته مدیریت آینده پژوهی پژوهشگاه علوم انسانی جهاد دانشگاه تهران در مقطع دکتری پذیرفته شدند، ایشان نیز از دانشجویان مدیریت ورودی 1388 فارابی بودند، همچنین سرکار خانم نازنین تیموری از دانشجویان ورودی 1387 مدیریت اجرایی نیز در مقطع دکتری دانشگاه خوارزمی تربیت معلم در رشته مدیریت منابع انسانی پذیرفته شده اند. برای این عزیزان نیز  آرزوی بهروزی داریم. 

پ.ن: درصورتی که دانشجوی دیگری نیز جزو پذیرفته شدگان است و به علت بی اطلاعی در این پست آورده نشده است لطفا اعلام بفرمایید. 

/ 0 نظر / 46 بازدید